Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Srebrnica - Oferty sprzedaży działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Osiek

Osiek(Srebrnica + 25 km)

1 784 900 zł17 849 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Działka budowlana z potencjałem! Wyjątkowa działka pod lasem minimalna ilość sąsiadów w zasięgu Twojego wzroku! To idealne miejsce, by uciec od zgiełku i zbudować swój wymarzony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gorzów Śląski

Centrum,Gorzów Śląski(Srebrnica + 21 km)

130 000 zł3 143 m² 41,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej w Gorzowie Śląskim, składającej się z działek o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Częstochowska

Stare Sady,Wieluń(Srebrnica + 9 km)

16 452 900 zł54 843 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Wieluń przy ul. Częstochowskiej o powierzchni 54 843 m2 oferta! 0% kup bez prowizji 0%! działka :.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rybka(Srebrnica + 19 km)

59 000 zł1 100 m² 53,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod swój wymarzony dom? Przeczytaj opis, zobacz zdjęcia i zadzwoń   ! luksus expert posiada w sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 11 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Byczyna

Byczyna(Srebrnica + 21 km)

700 000 zł7 182 m² 97,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 7172 m2 znajdująca się w miejscowości Byczyna, w powiecie Kluczborskim. Nieruchomość jest objęta mpzp o przeznaczeniu podstawowym:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Fabryczna

Praszka(Srebrnica + 18 km)

1 845 000 zł2 767 m² 666,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę położoną w Praszce, o powierzchni 27,67ar. Dla działki wydano pozwolenie budowlane na wybudowanie budynku wielorodzinnnego Prawomocne pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Kowalówka

Kowalówka(Srebrnica + 23 km)

50 000 zł9 114 m² 5,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż las sosnowy, składający się z trzech działek o łącznej powierzchni 9114mk. 982: o długości 320m, szerokości 17m. ( wiek lasu około 50/60lat ). 1010: o długości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Niemierzyn

Niemierzyn(Srebrnica + 15 km)

461 250 zł18 450 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka gruntowa na sprzedaż - Niemierzyn, gmina Ostrówek, powiat wieluński Na sprzedaż atrakcyjna działka gruntowa o powierzchni 1,845 ha zlokalizowana w miejscowości Niemierzyn , gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Klonowa

Klonowa(Srebrnica + 23 km)

55 000 zł1 600 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż ładna działka w spokojnej okolicy! opis działki: działka ma powierzchnię 1600 m2 jej szerokość to około 30 m , a długość około 70 m W pobliżu działki znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Srebrnica

Srebrnica,łódzkie

129 000 zł338 m² 381,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż pięknie zlokalizowana działka z domkiem murowanym,całorocznym z własna kw. Atutem jest bliskość lasu,jeziora, miejsc spacerowych. Zapraszam na prezentacje i szersze poznanie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij